Diğer Kurullar Komisyonlar

                                  DİĞER KURULLAR VE KOMİSYONLAR
 
Adı Soyadı                                           Görevi Görevlendirme Tarihi
BOLOGNA
Öğr.Gör.Büşra GÖK İlk ve Acil Yardım Programı Temsilcisi (Birim Koordinatörü) (07.02.2022-06.02.2025)
Öğr.Gör. Gamze DEMİREL Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Temsilcisi (22.01.2024- 22.01.202027)
Öğr.Gör. Kevser Hüsna ÖZYILDIZ Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı Temsilcisi (11.05.2024-11.05.2027)
Öğr. Gör. Mine BUĞA AKTEKİN Eczane Hizmetleri Programı Temsilcisi (07.02.2022-06.02.2025)
Öğr. Gör. Bağdagül SARIDAŞ Çocuk Gelişimi Programı Temsilcisi (07.02.2022-06.02.2025)
MEVLANA
Öğr.Gör.Büşra GÖK İlk ve Acil Yardım Programı Temsilcisi (Birim Koordinatörü) (11.05.2024-11.05.2027)
Dr.Öğr.Üyesi Ş.Pınar ŞENOL Eczane Hizmetleri Programı Temsilcisi (11.05.2024-11.05.2027)
Öğr.Gör.Hakan YÖNDEN Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı Temsilcisi (11.05.2024-11.05.2027)
Öğr. Gör. Bağdagül SARIDAŞ Çocuk Gelişimi Programı Temsilcisi (11.05.2024-11.05.2027)
Öğr. Gör. Fatmanur ÇEÇEN Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Temsilcisi (07.02.2022-06.02.2025)
Öğr. Gör. Gamze DEMİREL İlk ve Acil Yardım Programı Temsilcisi (11.05.2024-11.05.2027)
FARABİ
Öğr. Gör. Şeymanur EFENDİOĞLU Çocuk Gelişimi Programı Temsilcisi (Birim Koordinatörü) (12.06.2023-11.06.2026)
Öğr.Gör.Hakan YÖNDEN Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı Temsilcisi (11.05.2024-11.05.2027)
Öğr.Gör. Mine BUĞA AKTEKİN Eczane Hizmetleri Programı Temsilcisi (07.02.2022-06.02.2025)
Öğr. Gör. Fatmanur ÇEÇEN Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Temsilcisi (07.02.2022-06.02.2025)
Öğr.Gör. Pelin ZIVDIR YEŞİLYURT İlk ve Acil Yardım Programı Temsilcisi (07.02.2022-06.02.2025)
ERASMUS
Öğr. Gör. Bağdagül SARIDAŞ Çocuk Gelişimi Programı Temsilcisi
(Birim Koordinatörü)
(11.05.2024-11.05.2027)
Öğr.Gör.Kevser Hüsna ÖZYILDIZ Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı Temsilcisi (11.05.2024-11.05.2027)
Öğr. Gör. Mine BUĞA AKTEKİN Eczane Hizmetleri Programı Temsilcisi (07.02.2022-06.02.2025)
Öğr. Gör. Kübra YALABUK İlk ve Acil Yardım Programı Temsilcisi (11.05.2024-11.05.2027)
Öğr.Gör. Gamze DEMİREL Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Temsilcisi (26.03.2024-26.03.2027)
ÇİFT ANADAL-YANDAL KOORDİNATÖRLERİ
Dr.Öğr.Üyesi Ş.Pınar ŞENOL Eczane Hizmetleri Bölüm Koordinatörü / Birim Koordinatörü (11.05.2024-11.05.2027)
Doç. Dr. Şerife Hülya KURT Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizm. Bölüm Koordinatörü (04.09.2023-04.09.2026
Öğr.Gör.Kevser Hüsna ÖZYILDIZ Yönetim ve Organizasyon Bölüm Koordinatörü (11.05.2024-11.05.2027)
Öğr. Gör. Pelin ZIVDIR YEŞİLYURT Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölüm Koordinatörü (04.09.2023-04.09.2026
YATAY GEÇİŞ DEĞERLENDİRME, MUAFİYET VE İNTİBAK KOMİSYONU
Öğr. Gör. Fatmanur ÇEÇEN Başkan (09.08.2023-10.08.2026)
Öğr. Gör. Şeymanur EFENDİOĞLU Üye (09.08.2023-10.08.2026)
Öğr.Gör. Mine BUĞA AKTEKİN Üye (09.08.2023-10.08.2026)
Öğr. Gör. Pelin ZIVDIR YEŞİLYURT Üye (09.08.2023-10.08.2026)
Öğr.Gör.Kevser Hüsna ÖZYILDIZ Üye (11.05.2024-11.05.2027)
KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ BAŞVURULARI DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Dr.Öğr.Üyesi Ş.Pınar ŞENOL Başkan (11.05.2024-11.05.2027)
Öğr. Gör. Kübra YALABUK Üye (27.12.2023-27.12.2026)
Öğr. Gör. Şeymanur EFENDİOĞLU Üye (04.09.2023-04.09.2026)
AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME KOMİSYONU
Dr.Öğr.Üyesi Ş.Pınar ŞENOL Başkan (11.05.2024-11.05.2027)
Doç.Dr. Şerife Hülya KURT Üye (04.09.2023-04.09.2025)
Öğr. Gör. Fatmanur ÇEÇEN Üye (27.12.2023-27.12.2025)
STRATEJİK PLANLAMA EKİBİ 
Dr. Öğr. Üyesi Emine ATALAY Başkan (21.06.2023-20.06.2026)
Doç.Dr.Ş.Hülya KURT Üye (21.06.2023-20.06.2026)
Dr.Öğr.Üyesi Şefika Pınar ŞENOL Üye (23.05.2024-23.05.2027)
Yüksekokul Sekreteri V. Şule AKAN Üye (21.06.2023-20.06.2026)
KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KANUNU VERİ GİRİŞ SORUMLUSU
Yüksekokul Sekreteri V. Şule AKAN Sorumlu (10.01.2022)
KAYSİS İMZA YETKİLİLERİ MODÜLÜ
Kadriye TOPLAN Yetkili (08.07.2021)
UZAKTAN EĞİTİM TEKNİK DESTEK EKİBİ
Öğr.Gör.Hakan YÖNDEN Başkan (27.12.2023)
Öğr. Gör. Mine BUĞA AKTEKİN Üye (02.03.2023)
Öğr. Gör. Kübra YALABUK Üye (27.12.2023)

 

BİRİM KALİTE KOMİSYONU

Adı Soyadı Görevi Görevlendirme Tarihi
Doç.Dr. F.Banu BEYAZ SİPAHİ (Müdür) Başkan (28.01.2023-28.01.2026)
Öğr.Gör. Fatmanur ÇEÇEN (Müdür Yrd.) Üye (03.08.2023-03.08.2026)
Doç.Dr.Şerife Hülya KURT (Bölüm Bşk) Üye (16.12.2022-16.12.2025)
Dr. Öğr. Üyesi Emine ATALAY (Bölüm Bşk.) Üye (25.04.2023-27.04.2026)
Dr.Öğr.Üyesi Şefika Pınar ŞENOL (Bölüm Bşk.) Üye (17.01.2024-17.01.2027)
Öğr.Gör. Pelin ZIVDIR YEŞİLYURT (Bölüm Bşk.) Üye (23.08.2023-24.08.2026)
Şule AKAN Üye (14.02.2022-14.02.2025)
Elif KARAMAN Üye (09.12.2022-14.02.2025)
Birim Kalite Temsilcisi
Öğr.Gör. Fatmanur ÇEÇEN Birim Koordinatörü (09.12.2022-14.02.2025)
Akreditasyon Komisyonu
Öğr. Gör. Fatmanur ÇEÇEN Birim Sorumlusu (27.12.2023-27.12.2026)