Birim Kalite Komisyonu

Adı Soyadı Görevi Görevlendirme Tarihi
Doç.Dr.F.Banu BEYAZ SİPAHİ Başkan (28.01.2023-28.01.2026)
Öğr.Gör. Fatmanur ÇEÇEN Üye (03.08.2023-03.08.2026)
Dr. Öğr. Üyesi Emine ATALAY (Bölüm Bşk.) Üye (25.04.2023-27.04.2026)
Doç.Dr. Şerife Hülya KURT (Bölüm Bşk.) Üye (16.12.2022-16.12.2025)
Dr.Öğr.Üyesi Şefika Pınar ŞENOL (Bölüm Bşk.) Üye (17.01.2024-17.01.2027)
Öğr.Gör. Pelin ZIVDIR YEŞİLYURT (Bölüm Bşk.) Üye (23.08.2023-24.08.2026)
Şule AKAN Üye (14.02.2022-14.02.2025)
Elif KARAMAN Üye (09.12.2022-14.02.2025)
Birim Kalite Temsilcisi
Öğr.Gör. Fatmanur ÇEÇEN Birim Koordinatörü (09.12.2022-14.02.2025)
Akreditasyon Komisyonu
Öğr.Gör. Fatmanur ÇEÇEN Birim Sorumlusu (03.02.2023-02.02.2026)